img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

PRODUKT DNIA

img


Cena: zł

Projektowanie łazienek

Projektowanie łazienek 3D

Niezliczone pomysły na aranżacje wnętrz i design w świetnym stylu

Uruchomiliśmy dla Państwa nową usługę: Wizualizacja łazienki 3D on-line. Jeżeli nie masz pomysłu na swoją łazienkę, nie wiesz jak będzie wyglądać twój pomysł w rzeczywistości, nie jesteś pewien czy będzie ona funkcjonalna? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy doświadczonego projektanta i zamów projekt swojej łazienki. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wygodną ofertę „projekt łazienki on-line” . Razem z nami stworzysz komfortowe wnętrze zgodne z Twoimi marzeniami i oczekiwaniami bez żadnego wysiłku i wychodzenia z domu. Wszystkie nasze projekty wykonywane są na najnowszej wersji programu Cad Decor PRO dzięki któremu wszystkie wizualizacje wyglądają bardzo realistycznie.

Ile to kosztuje?

Projekt łazienki za 0 zł.
Jeżeli zakupisz u nas wyposażenie łazienki za kwotę powyżej 5000 zł


Projekt łazienki za 400 zł
Suma zakupów na kwotę 0- 4999 zł

Twoja wymarzona łazienka w 3 krokach

Skontaktuj się z nami i podaj swoje oczekiwania

Napisz jaką masz wizje swojej łazienki, ważne byś uwzględnił konkretną kolekcję płytek oraz preferencje co do wyposażenia łazienki- jeżeli masz z tym problem odwiedź nasze studio w Oświęcimiu przy ul. Olszewskiego 48 gdzie na miejscu pomożemy ci w wyborze.

Zamów projekt i wpłać kaucje

Wyślij nam zwymiarowane wnętrze wraz z oczekiwaniami co do stylu, kolorów użytych materiałów itp . Pamiętaj że im więcej szczegółów nam przekażesz tym realniejszy i dokładniejszy będzie wizualizacja. Jednocześnie miej świadomość że nie określając dokładnie aranżacji pomieszczenia dajesz projektantowi zielone światło dla kreatywnego „tworzenia” którego efekt może Cię miło zaskoczyć. Wystawimy Ci fakturę pro forma na usługę wizualizacji łazienki na kwotę 400 zł którą w późniejszym czasie skompensujemy z fakturami zakupu. Po zaksięgowaniu wpłaty, przekażemy projektantowi wszystkie materiały do relizacji. O czasie realizacji zostaniecie poinformowani.

Twój projekt jest gotowy

Mamy przygotowany dla Ciebie wstępną wersję projektu! Ale wiemy że ile ludzi tyle gustów dlatego jeśli ta wersja wyda Ci się nietrafiona to nic. Chętnie ją poprawimy, zmienimy rozmieszczenie płytek, kabiny prysznicowej lub wanny, mebli, wc itp. Aż do pełnej akceptacji projektu. Dopiero wówczas będziemy mogli przygotować dla Ciebie wycenę materiałów z naszego projektu wraz z kosztami transportu pod podany przez Ciebie adres w całej Polsce gdzie towar ma być dostarczony. Kaucje którą wpłaciłeś odejmiemy od wartości zamówienia. I tak Nasz cel został wspólnie osiągnięty jest nim twoja nowa piękna, funkcjonalna oraz unikalna łazienka.


W razie jakichkolwiek pytań nasi projektanci są do Państwa dyspozycji.

płytki ceramiczne

Sanitrend salon łazienek

Oświęcim- Zaborze

salon.sanitrend@gmail.com

502-573-550

Przykładowe realizacje naszych projektantów.

Projekt łazienki oświęcim

sklep łazienki

  ZAPRASZAMY :-)