img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

PRODUKT DNIA

img


Cena: zł

Brodzik akrylowy czy mineralny? Pomagamy podjąć decyzję

                 Brodziki akrylowe, dotąd najczęściej kupowane chociażby z racji najniższych cen, są lekkie, dostępne w wielu kształtach i kolorach, łatwo się je montuje. Ich niewątpliwą zaletą jest gładka powierzchnia, dzięki czemu szybko dają się czyścić. Akryl to tworzywo barwione w masie, dzięki czemu wszelkie rysy, które mogą wystąpić podczas użytkowania można bez trudu usunąć poprzez polerowanie. Tak więc brodziki czy wanny z akrylu mogą nam służyć przez wiele lat.         

                Z kolei brodziki z odlewu mineralnego są również niezwykle gładkie, o nieporowatej powierzchni –  utrzymanie ich w czystości także nie wymaga wysiłku. Natomiast niewątpliwą ich zaletą jest odporność na substancje chemiczne i plamiące. Wszelkie tego typu zabrudzenia są łatwe do usunięcia przy użyciu delikatnych środków myjących. I dodatkowy plus brodzików z odlewu mineralnego: materiał, z którego je zrobiono, jest odporny na ścieranie, dzięki czemu zachowują swój pierwotny wygląd przez długi czas.
Ile kosztują? Pokazywany na zdjęciu wyżej brodzik z odlewu mineralnego Sanplast, o rozmiarze 90x90 cm kosztuje ok 750 zł. Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz 10% rabatu na transport Lubię to! img
OBSŁUGUJEMY PŁATNOŚCI
img
CERTYFIKATY
PARTNERZY
img
img
img
img
img
img
img
Wszystkie prawa zastrzeżone dla 1Lazienka.pl. Projekt i realizacja Maxsote
img
img img img
img