Uruchomiliśmy dla Państwa nową usługę: Wizualizacja łazienki 3D on-line. Jeśli nie masz pomysłu na swoją łazienkę, nie wiesz jak będzie wyglądać twój pomysł w rzeczywistości, nie jesteś pewien czy będzie ona funkcjonalna? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy doświadczonych projektantów i zamów projekt swojej łazienki. Specjalnie dl Ciebie przygotowaliśmy wygodną ofertę " projekt łazienki on-line". Razem z nami stworzysz komfortowe i funkcjonalne wnętrze z Twoimi marzeniami i oczekiwaniami bez żadnego wysiłku i wychodzenia z domu. Wszystkie nasze projektu są wykonywane na najnowszej wersji programu Cad Decor PRO, dzięki któremu nasze wizualizacje  wyglądają bardzo realistycznie 

Ile to kosztuje?

Projekt łazienki za 0 zł.
Jeżeli zakupisz u nas wyposażenie łazienki w tym płytki za kwotę powyżej 5999 zł


Projekt łazienki za 600 zł
Suma zakupów na kwotę 0- 5999 zł

                                                   Twoja wymarzona łazienka w 3 krokach

Skontaktuj się z nami i podaj swoje oczekiwania

Napisz jaką masz wizje swojej łazienki, ważne byś uwzględnił konkretną kolekcję płytek oraz preferencje co do wyposażenia łazienki - jeżeli masz z tym problem odwiedź Nasz salon łazienek w Oświęcimiu- Zaborze przy ul. Grojecka 11C gdzie na miejscu pomożemy ci w wyborze.

Zamów projekt i wpłać kaucje

Wyślij nam zwymiarowane wnętrze wraz z oczekiwaniami co do stylu, kolorów użytych materiałów itp. Pamiętaj, że im więcej szczegółów nam przekażesz tym realniejszy i dokładniejszy będzie wizualizacja. Jednocześnie miej świadomość, że nie określając dokładnie aranżacji pomieszczenia dajesz projektantowi zielone światło dla kreatywnego „tworzenia” którego efekt może Cię miło zaskoczyć. Wystawimy Ci zamówienie na usługę wizualizacji łazienki na kwotę 600 zł którą w późniejszym czasie skompensujemy z fakturami zakupu. Po zaksięgowaniu wpłaty, przekażemy projektantowi wszystkie materiały do realizacji. O czasie realizacji zostaniecie poinformowani.

Twój projekt jest gotowy

Mamy przygotowany dla Ciebie wstępną we sję projektu! Ale wiemy, że ile ludzi tyle gustów dlatego jeśli ta wersja wyda Ci się nietrafiona to nic. Chętnie ją poprawimy, zmienimy rozmieszczenie płytek, użyjemy innej kolekcji, zmienimy kabinę prysznicową, wannę, meble, wc itp. Będziesz mógł otrzymać aż 3 wersje swojej łazienki. Dopiero wówczas będziemy mogli przygotować dla Ciebie wycenę materiałów z naszego projektu wraz z kosztami transportu pod podany przez Ciebie adres w całej Polsce gdzie towar ma być dostarczony. Kaucje, którą wpłaciłeś odejmiemy od wartości zamówienia. I tak Nasz cel został wspólnie osiągnięty jest nim twoja nowa piękna, funkcjonalna oraz unikalna łazienka.

W razie jakichkolwiek pytań nasi projektanci są do Państwa dyspozycji.

Sanitrend Salon Łazienek

Oświęcim - Zaborze

salon.sanitrend@gmail.com

502-573-550

                                      ul. Grojecka 11C
                                        (kliknij i sprawdź jak dojechać)

Przykładowe realizacje naszych projektantów.

Loading...